Dom Seniora w Głogoczowie

Odsłony: 6509

Glogoczow 1 Glogoczow 2 Glogoczow 3

Nurs Klinik Dom Seniora sp. z o. o. zaprasza do naszego Domu zlokalizowanego w Głogoczowie gm. Myślenice.

To tyko 15 minut drogi od Krakowa w kierunku Myślenic. Dogodny dojazd „zakopianką" (droga krajowa nr 7) zapewnia szybkie dotarcie na miejsce a dogodny parking przy budynku pozwala na pozostawienie samochodu i udanie się w odwiedziny do bliskiej osoby.

DANE GPS 49.918107, 19.877281

Dojazd 1 Dojazd 2

Dom Seniora zapewnia dla swoich pensjonariuszy całodobowy pobyt z zakwaterowaniem wyżywieniem oraz profesjonalną opieką dostosowaną indywidualnie do potrzeb każdego z mieszkańców. Pacjentom zapewniamy także rehabilitację.

Dom Seniora wpisany został do rejestru Wojewody Małopolskiego pod nr 67 jako placówka zapewniająca całodobową opiekę osobom niepełnosprawnym przewlekle chorym lub osobą w podeszłym wieku.

Nasz Dom świadczy różny zakres usług w zależności od potrzeby danej osoby.
Oferujemy pobyty ;
• Krótkoterminowe – opieka i zakwaterowanie na czas określony dla osób starszych i niepełnosprawnych połączony z rehabilitacją.
• Pobyty poszpitalne - jako uzupełnienie rekonwalescencji poszpitalnej połączony również z rehabilitacja. Doskonały czas na uzupełnienie leczenia uzyskania jak najlepszej sprawności i przygotowania do powrotu do domu. Oferujemy również pobytu po zabiegach operacyjnych szczególnie w okresie unieruchomienia w łóżku jak również rehabilitacji poszpitalnej.
• Pobyty długoterminowe – zapewniamy doskonałe warunki mieszkaniowe dla osób starszych, oferując zakwaterowanie, profesjonalną opiekę , realizację potrzeb życiowych i zdrowotnych naszych mieszkańców jak również zapewniamy możliwość kontaktu z bliskimi, wypełnienie czasu wolnego jak również opiekę duszpasterską.

Opieka
Opiekę nad mieszkańcami sprawuje profesjonalny zespół pielęgniarek i opiekunek medycznych jak również lekarz dostępny na wezwanie. Nad mieszkańcami sprawuje opiekę Poradnia Lekarza POZ.

P1 P2 P3 P4 P5
Zakwaterowanie
Zapewniamy dla pensjonariuszy pobyt w nowoczesnych pokojach 1,2 lub 3 osobowych, każdy pokój wyposażony jest w łózko regulowane elektrycznie, szafy, komody, krzesła, szafki przyłóżkowe.
W każdym pokoju jest łazienka w pełni wyposażona dostosowana dla potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Łazienki posiadają brodziki. Ponadto pokoje wyposażone są w aneks kuchenny.
Dla osób pragnących kąpieli w wannie propoonujemy pokój kąpielowy, dysponujemy również wannami mobilnymi do kąpieli osób leżących.
Istnieje możliwość dostosowania pokoju indywidualnie do potrzeb mieszkańca również meblami pensjonariusza.
A1 L1 L2 L3
Wyżywienie
Dom Seniora dysponuje własną kuchnią oferującą 3 posiłki główne oraz dodatkowo drugie śniadanie i podwieczorek.
Mieszkańcy otrzymują diety dostosowane do wieku i jednostek chorobowych zaleconych przez lekarza lub dietetyka.

Bezpieczeństwo
Obiekt bez barier architektonicznych całkowicie przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych, dodatkowo ogrodzony cały teren ośrodka, monitoring oraz portier czuwający nad wejściem i wyjściem z budynku.


Opieka duszpasterska
Opiekę nad mieszkańcami sprawuje ks. Grzegorz - Proboszcz Parafii w Głogoczowie. Dom Seniora posiada kaplice w której odbywają się Msze Święte.


Dokumenty i warunki przyjęcia;
• Wniosek i zgoda mieszkańca lub opiekuna <<<POBIERZ>>>
• Zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia
• Wykaz przyjmowanych leków
• Dostępna dokumentacja medyczna szpitalna i poza szpitalna

Szczegółowych informacji udzielamy pod nr tel.
512 852 998 lub 519 413 334
12 2710227